Wybielanie

Wybielanie nakładkowe pozwala pacjentowi na samodzielne wybielanie zębów w komfortowych warunkach. Dzięki wykonaniu indywidualnej szyny preparat idealnie pokrywa powierzchnię zęba. Aplikacja substancji wybielającej jest łatwa, bezpieczna i prewidywalna.

Proces polega na pobraniu wycisków pacjenta, które służą do odlania modeli. Na ich podstawie uzyskuje się zindywidualizowane szyny na łuki zębowe. Na drugiej wizycie następuje oddanie nakładek wraz z żelem wybielającym oraz instruktaż aplikacji preparatu i właściwego użytkowania. Należy zaznaczyć, że preparat nie wybiela uzupełnień protetycznych (korony/mosty) oraz wypełnień zęba (plomb).

Stomatologia mikroskopowa
Stomatologia mikroskopowa

Twój piękny uśmiech

Niewątpliwą zaletą tej metody jest możliwość samodzielnego dostosowywania efektów przez pacjenta. Szyna może być używana do wielokrotnego wybielania. Jest to bezpieczna alternatywa dla jednorazowego wybielania lampą polimeryzacyjną, które ze względu na większą inwazyjność może po zabiegu powodować ból u pacjentów. Wybielanie nakładkowe jest również optymalne ekonomiczne - wykonanie szyn wraz z preparatem dla pacjenta potrafi być tańsze od innych metod wybielania zębów.

Więcej szczegółów dotyczących wybielania nakładkowego oraz umówienie wizyty mogą państwo uzyskać pod numerem tel.: 501 982 186

Stomatologia mikroskopowa

Współpraca

Zapraszam do współpracy gabinety i lekarzy w zakresie wykonywania procedur endodontycznych.